Губанов
Дімітрій Михайлович

Губанов
Дімітрій Михайлович

Лікар УЗД
 

Записатися на прийом

  Деталі

  Стаж роботи: 21 рік

  Спеціалізація та навички:

  • -   ультразвукова діагностика захворювань щитоподібної, молочних залоз, органів черевної порожнини, грудної клітки, заочеревинного простору, щелепно-лицевої ділянки та ін.
  •  -  техніка малоінвазивних втручань під ультразвуковим і КТ-контролем за 45 методиками: 20 діагностичними – тонкоголкові аспіраційні, пункційні, трепанбіопсія щитоподібної та молочної залоз, органів та неорганних утворень грудної клітки, черевної порожнини, заочеревинного простору, щелепно-лицевої ділянки, опорно-рухового апарату, шкіри та підшкірної клітковини та ін. при вузловій та дифузійній патології, і 25 лікувальними – аспірація та дренування кіст і абсцесів різної локалізації із застосуванням, при необхідності, склеротерапії, біліарна декомпресія, етанолова, термічна і лазерна деструкція добро- та злоякісних, в т.ч. метастатичних новоутворень; введення лікарських препаратів безпосередньо в патологічне вогнище;
  •    лікування лігатурних свищів, малоінвазивне видалення чужорідних тіл та ін.
  • -  діагностичні та лікувальні малоінвазивні пункційні втручання під УЗ-контролем за ургентними показаннями нетранспортабельним хворим і пацієнтам у тяжкому соматичному стані з використанням портативного УЗ-сканера

   

  23 публікації у вітчизняних наукових виданнях, три патенти, в т.ч. один міжнародний патент на винахід, досвід виступів на профільних наукових форумах. З 2015 року – кандидат медичних наук за спеціальністю «Променева діагностика і променева терапія», дисертаційна робота «Діагностика і лікування лігатурних свищів під ультразвуковим контролем» виконана в області інтервенційного ультразвуку.

  З лютого 2018 року по сьогоднішній день – лікар ультразвукової діагностики відділення малоінвазивної та ендоскопічної хірургії, інтервенційної радіології.