Стаховський
Олександр Едуардович

Стаховський
Олександр Едуардович

Лікар-уролог, онколог, онкохірург
 

Записатися на прийом

  Деталі

  Досвід роботи більше 18 років та більше 3000 оперативних втручань.

  Куратор з  лапароскопічної урологічної хірургії Центру хірургічних інновацій.

  У 98-му вступив до Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

  У 2004-му закінчив медичний факультет №1. 2004-2005 рр., навчався в інтернатурі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика за спеціальністю «урологія», а у 2006-2008 рр. – в клінічній ординатурі Інституту урології АМН України за тим же фахом.

  З вересня 2008-го до березня 2009 р. проходив стажування з лапароскопічної урології в клініці Institute Mutualiste Montsouris (м. Париж, Франція) за грантом Європейської асоціації урологів (European Association of Urology).

  3 березня 2009-го до червня 2010 р. працював на посаді лікаря-уролога відділення пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту раку.

  З липня 2010-го по липень 2012 р. проходив клінічне стажування за спеціальністю «онкоурологія» в університеті Торонто (Канада).

  З листопада 2012 р. працював на посаді лікаря-уролога відділення пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту раку, а в січні 2013 року був обраний за конкурсом на посаду наукового співробітника того ж відділення.

  В червні 2017 переведений на посаду старшого наукового співробітника. У листопаді 2015 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему

  «Удосконалення показань до резекції нирки та оцінка її ефективності при нирково-клітинному раку».

  У вересні 2021 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук на тему «Оптимізація тактики комбінованого лікування інвазивних форм раку сечового міхура».