Дерматолог у Києві

Захворювання шкіри можуть бути викликані різними причинами і в більшості випадків не становлять небезпеки для життя (за винятком меланоми, раку шкіри, який протікає дуже важко).

 Їх особливістю є те, що вони можуть значно псувати зовнішній вигляд людини, супроводжуватися свербінням, лущенням, які спричиняють дискомфорт. Все це знижує якість життя, тому більшість пацієнтів серйозно підходить до їхнього лікування, воліючи звертатися до найкращих фахівців.

Відділення дерматології клініки MedOffice Group – це команда лікарів-дерматологів найвищої кваліфікації, передові високотехнологічні методики діагностики та лікування.

Ми успішно лікуємо шкірні недуги: псоріаз, екзему, кропив'янку, свербіж шкіри, розацеа, різні дерматози, грибок нігтів і шкіри, себорею.

У нас ви також можете видалити:

родимки
папіломи
кондиломи
бородавки
ліпоми
атероми
злоякісні утворення при раку шкіри

Мало хто знає, але дуже важливо проводити огляд родимок хоча б раз на рік. Оглядати родимки потрібно дітям та особливо дорослим. Такий огляд проводить лікар-дерматолог. Під час прийому лікар проведе огляд доброякісних утворень на шкірі. Це дозволить дати оцінку типу таких утворень, їх зміну, оцінити ризики і вибрати подальшу тактику.

За потреби, на первинному огляді можливий забір аналізів (мікроскопія, цитологія, посіви, аналізи крові, дослідження на гормони тощо), дерматоскопія, УЗД та інші додаткові дослідження, які потрібні лікарю для уточнення діагнозу.

Терміновим приводом для відвідування лікаря-дерматолога є:

розмір, межі та форми родимки збільшилися
змінився колір родимки - з'явилося темніше забарвлення, а іноді й синюшне
на місці родимки з'явився свербіж, печіння або болючі відчуття
з'явилася родимка, яка не схожа на решту

Запис на прийом

24/7 – це просто та швидко

Наші лікарі

Вони найкращі - переконайтеся