Оперативна урологія
у клініці MedOffice Group в Києві

Оперативна урологія - це напрямок медицини, що відповідає за негайне хірургічне втручання у випадках низької ефективності консервативного лікування урологічних захворювань або його неприйнятності.

Оперативна урологія передбачає проведення хірургічних втручань на сечостатевій системі. Раніше таке лікування незмінно було пов'язане з низкою високих ризиків, зумовлених особливим анатомічним розташуванням органів та складнощами відкритого доступу до них. Тканини травмувалися, що затягувало процес відновлення. Сьогодні можливості хірургії в урології пішли далеко вперед, активно впроваджуються сучасні методики та техніки лікування.

На даний момент виділяють кілька напрямків:
ендоурологія. Фахівці здійснюють малоінвазивне лікування, проводять ендоскопічні операції, спрямовані на лікування аденоми простати, звужень сечовипускального каналу, сечоводу, на видалення та руйнування каменів у нирках та в сечоводі
урогінекологія та реконструктивна урологія. У цьому напрямку лікарі проводять реконструктивно-пластичні операції за таких патологій, як випадання та опущення органів малого тазу, нетримання сечі. Фахівцями здійснюються і пластичні операції на жіночих статевих органах. Проводиться оперативне лікування післяопераційних стриктур сечоводу, сечостатевих нориць та інших ускладнених форм урологічної патології.
онкоурологія. У цьому напрямку виконуються органозберігаючі операції при раку сечового міхура та нирки, а також при раку простати. Якщо такі втручання неможливі з якихось причин (у запущених стадіях, наприклад), проводяться радикальні маніпуляції.
амбулаторна андрологічна хірургія. Цей напрямок пов'язаний із використанням мікрохірургії в урології при варикоцеле, фімозі, водянці оболонок яєчка та ін. Операції проводяться без госпіталізації пацієнта. Після більшості втручань хворий може одразу вирушити додому
Методи лікування:
трансуретральні – ендоурологія
лапароскопічні
ретроперитонеальні

Важливо! Хірургічне лікування призначається тільки в тому випадку, якщо консервативне є недоцільним з будь-яких причин або проводиться без бажаного результату.

Перед будь-якою операцією пацієнт записується прийом уролога. Фахівець клініки MedOffice Group вивчає анамнез, ставить точний діагноз на підставі обстежень індивідуального протоколу.

Потім проводиться обговорення діагнозу з пацієнтом, уролог розповідає про можливі способи лікування, ускладнення та підбирає конкретну методику, обумовлює особливості оперативного лікування та післяопераційного ведення пацієнта.

Запис на прийом

24/7 – це просто та швидко

Наші лікарі

Вони найкращі - переконайтеся