Розкриття гематоми у клініці
MedOffice Group в Києві

Гематома – це крововиливи, які можуть перебувати під шаром шкіри, а також у м'язових волокнах, внутрішніх органах і навіть корі головного мозку.

Існує безліч причин крововиливів. Найчастіше гематома у людини з'являється внаслідок травми. Синяки та синці з'являються в результаті ударів, падінь, зіткнень, уколів тонкими та гострими предметами. За наявності патологій в організмі кров може витікати з судин та накопичуватися у згустки. Супутніми крововиливу причинами можуть бути тонкість судин, раціон бідний на вітаміни та мінерали, захворювання серцево-судинної системи.

Чим небезпечна гематома

Особливе занепокоєння повинні викликати гематоми у людей, які страждають на вроджені коагулопатії (хвороби згортання крові), оскільки для них вони можуть виявитися смертельно небезпечними. До цієї групи захворювань відноситься гемофілія та інші тромбоцитопенії.

Такі пацієнти потребують детального та тривалого дослідження з наступним спостереженням за ними.

До симптомів гематом відносять такі стани:
хворобливість місця скупчення крові
невелика припухлість у місці утворення синця
зміна кольору шкіри. Спочатку синець може бути червоним, потім синім і зеленуватим
під час виникнення крововиливів у внутрішніх органах явним симптомом гематом є відчуття їх здавлювання
Лікування гематом в клініці MedOffice Group

Як правило, основна частина лікування забитих місць зводиться до лікування гематом.

Для того щоб зупинити крововилив, до забитого місця прикладається холодний компрес. Під дією холоду відбувається звуження кровоносних судин і крововилив усувається.

Слід зазначити, що холод ефективний лише перші 12 годин після отримання травми. На другу добу найкращим засобом при забитих місцях (і засобом від гематоми) буде теплий компрес, який поряд з фізіолікуванням, сприяє розсмоктуванню крововиливів.

Лікування гематоми в стаціонарі може полягати в проколі шкіри на пошкодженій ділянці і видаленні крові, що накопичилася.

Також за призначенням лікаря може бути проведено медикаментозне лікування забитих місць, що включає введення протизапальних, розсмоктуючих і судиннозвужуючих засобів.

Запис на прийом

24/7 – це просто та швидко

Наші лікарі

Вони найкращі - переконайтеся