Лікування статевих інфекцій
у клініці MedOffice Group в Києві

Інфекції, що передаються статевим шляхом - це окрема група захворювань, основним способом зараження якими є статевий контакт. При цьому кожне захворювання може перейти у важку форму або хронічну, тому діагностувати наявність захворювання дуже важливо якомога раніше.

Наслідки статевих інфекцій бувають дуже серйозними – безпліддя, простатит, запалення органів та поява новоутворень.

Велику загрозу венеричні захворювання несуть під час вагітності, що може призвести до патологій плоду та викликати ризик невиношування. Тому обстеження та лікування необхідно пройти до планування вагітності.

Існує приблизно 25 захворювань, що передаються статевим шляхом.

Найчастіше:

гонорея
сифіліс
хламідіоз
трихомоніаз
гострі кондиломи
генітальний герпес
кандидоз
гепатит С

Найбільш характерні симптоми більшості статевих інфекцій: свербіж, неприємний запах, виділення зі статевих органів, різні висипання на геніталіях, прискорене хворобливе сечовипускання.

Ці захворювання можуть протікати безсимптомно, особливо у жінок. Деякі симптоми зникають без лікування, хоча хвороба залишається і людина може заражати інших. Під час лікування варто утримуватись від сексуальних контактів.

Пам'ятайте, що більшість венеричних захворювань практично виліковні, якщо правильно поставлено діагноз, лікування розпочато своєчасно та доведено до кінця.

Дуже важливо вчасно провести діагностику та виявити збудника (бактеріальний, вірусний, протозойний, грибковий, паразитарний).

Для призначення лікування необхідно встановити точний діагноз. Наші висококваліфіковані спеціалісти (урологи, гінекологи, венерологи) можуть допомогти своїм пацієнтам у всіх випадках.

У нашій клініці MedOffice Group у Києві, Ви отримаєте кваліфіковану допомогу найсучаснішими та найефективнішими препаратами.

Термін лікування буде залежати від тяжкості захворювання.

Запис на прийом

24/7 – це просто та швидко

Наші лікарі

Вони найкращі - переконайтеся